Przemyska Biblioteka Publiczna z nagrodą główną i wyróżnieniem w dwóch ogólnopolskich konkursach

Niezmiernie miło nam poinformować, że Przemyski Klub Czytających Rodzin, działający w strukturach Przemyskiej Biblioteki Publicznej, otrzymał nagrodę główną (jedną z trzech równorzędnych) w ogólnopolskim „Konkursie na najlepsze spotkanie Klubów Czytających Rodzin 2023”, zorganizowanym przez Fundację ABC XXI „Cała Polska czyta dzieciom”. Spotkanie, za które zostaliśmy uhonorowani, odbyło się 7 października pod nazwą „Urodziny Książkowego Misia” i zostało przygotowane przez pracowników biblioteki na czele z koordynatorką Klubu Katarzyną Bednarz-Soją.

Bardzo się cieszymy, że zgodnie z regulaminem konkursu Fundacja zorganizuje w naszej bibliotece spotkanie z wybraną przez nas autorką lub autorem piszącym dla dzieci i młodzieży. Śpieszymy więc z radosną informacją, że 16 grudnia br. o godz. 12.00 będziemy gościć cenioną pisarkę Beatę Ostrowicką. Już teraz serdecznie zapraszamy członków Klubu Czytających Rodzin i Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci na to wyjątkowe wydarzenie!

To jednak nie koniec miłych informacji, bowiem nasza instytucja otrzymała również wyróżnienie w „Konkursie na najlepiej przeprowadzoną kampanię społeczną »Cała Polska czyta dzieciom« w roku szkolnym 2022/2023”. Inicjatywa miała na celu docenienie całorocznej działalności bibliotek w zakresie promocji czytelnictwa wśród najmłodszych odbiorców.

Serdecznie dziękujemy Fundacji za uznanie dla naszej pracy, ale słowa wdzięczności przede wszystkim kierujemy do Was, Drodzy Mali Czytelnicy i Drogie Rodziny, którzy zawsze chętnie uczestniczycie w organizowanych przez nas wydarzeniach z książką w roli głównej.

Wyniki „Konkursu na najlepsze spotkanie Klubów Czytających Rodzin 2023”

Wyniki „Konkursu na najlepiej przeprowadzoną kampanię społeczną »Cała Polska czyta dzieciom« w roku szkolnym 2022/2023”

konkursy-pbp.jpeg

dyplom.jpeg

Na skróty