W nowym roku zapisz dziecko do biblioteki i odbierz wyprawkę małego czytelnika!

Przed nami nowy rok, pełen wyzwań, oczekiwań i postanowień. Tych z Państwa, którzy mają małe dzieci, zachęcamy do zrobienia szczególnie jednego, małego postanowienia. Jego realizacja nie zajmie więcej niż kilka minut, a może przynieść wiele dobrego dla najmłodszych.

Wyprawki książkowe dla małych czytelników

Co powinieneś zrobić, Drogi Rodzicu? Zapisz dziecko do naszej biblioteki i tym samym otwórz przed nim drzwi do niezwykłego świata wyobraźni i zabawy zawartego w książkach. W trakcie wizyty będziesz mógł odebrać dla swojej pociechy bezpłatną wyprawkę małego czytelnika, a potem pomóc jej zbierać naklejki za wypożyczanie książek.

Przypominamy, że wyprawka zawiera książkę dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka i spełniającą najwyższe standardy w projektowaniu pięknych i mądrych książek dla najmłodszych, a także Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

Wyprawki książkowe dla małych czytelników

W wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice – przygotowana dla nich broszura informacyjna przypomni o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o rozmaitych korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki.

Niech wspólne poznawanie przygód Krasnala w Krzywej Czapce umila Państwu zimowe wieczory!

Wyprawki książkowe dla małych czytelników

Data publikacji: 10-01-2024 14:11

Na skróty