Z krasnoludkami za pan brat – zajęcia czytelniczo-animacyjne

Wszędobylskie krasnoludki, które już jakiś czas temu zamieszkały w naszej bibliotece, by móc spotykać się z dziećmi, czytać im książki i zapoznawać je z zasadami korzystania z biblioteki, tym razem miały okazję spotkać się 20 lutego z maluszkami z Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Felicjanek w Przemyślu. Było to bardzo udane spotkanie, na którym udało nam się poćwiczyć spostrzegawczość podczas wypatrywania bajkowych mieszkańców lasu, zaśpiewać krasnoludkowy hymn „My jesteśmy krasnoludki” i zatańczyć do niego krasnoludkowy taniec, no i oczywiście pooglądać i poczytać książeczki, w których to krasnoludki grają pierwsze skrzypce.

Przy okazji wizyty w bibliotece nasi mali goście wybrali się na spacerek po naszej wspaniałej Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży, by się upewnić, na których półkach znajdują się opowieści dla najmłodszych.

W świat krasnoludków dzieci wprowadziła Małgorzata Tomków z PBP.

Wszystkim uczestnikom spotkania serdecznie dziękujemy za wspólne zabawy, zachęcamy do zapisania się do biblioteki i wzięcia udziału w kampanii „Mała książka – wielki człowiek”. Krasnal w Krzywej Czapce już na Was czeka!

 

Data publikacji: 05-03-2024 15:45

Na skróty