Dzieci z Przedszkola nr 11 z wizytą w Filii nr 7

21 lutego 2024 r. Filię nr 7 (ul. H. Wieniawskiego 28) odwiedziły dzieci z Przedszkola nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi. W trakcie spotkania dowiedziały się, na czym polega praca bibliotekarza, jak zostać czytelnikiem biblioteki oraz w jaki sposób dołączyć do akcji „Mała książka – wielki człowiek”.

Kolejno przedszkolaki wysłuchały wierszyka o szanowaniu książek oraz zasadach panujących w bibliotece. Dowiedziały się również, że mogą skorzystać z czytelni, a w niej pokolorować obrazki, zagrać w gry oraz poczytać komiksy. Maluchy miały także okazję zapoznać się z wieloma fascynującymi książkami z bogatego księgozbioru biblioteki.

Na pamiątkę spotkania dzieci otrzymały kolorowanki i kalendarzyki promujące akcję Cała Polska Czyta Dzieciom, a Pani Bibliotekarka, Sylwia Matwiej, została przez nie obdarowana piękną malowaną sową w ramach podziękowania za miłe przyjęcie.

Data publikacji: 06-03-2024 10:41