Balladyna 2.0

Tytuł: Balladyna 2.0 (inspirowana dramatem „Balladyna” Juliusza Słowackiego)

Fabuła: Alina i Balladyna to siostry, które chodzą do liceum w Przemyślu. Alinie poznawanie nowych ludzi nie przychodzi łatwo. Dużo czasu spędza przy komputerze, grając w gry i wymyślając własne. Balladyna jest pewna siebie i przebojowa, chętnie podejmuje nowe wyzwania. W liceum pojawia się nowy uczeń, Kirkor, który właśnie przeprowadził się do Przemyśla. Obie siostry biorą udział w zorganizowanym na portalu Gopło konkursie na najlepszy projekt nowej gry. Podczas finału konkursu okazuje się, że zaginęła Alina. Dowiedzcie się, co stało się z Aliną i jaki udział w jej zniknięciu miała Balladyna?

Organizatorzy: Gra powstała podczas warsztatów realizowanych w Przemyskiej Bibliotece Publicznej, w ramach projektu III Festiwal Książki „Między pokoleniami”, dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Uczestnicy: Gra adresowana jest do dzieci i młodzieży, mogą w nią zagrać również dorośli. Wszyscy chętni (np. grupy szkolne) mogą sprawdzić ranking zdobytych punktów. Informacji udzielamy w godzinach pracy biblioteki pod numerem tel. 16 678 35 82.  

Miejsce startu:

  1. Wersja gry z GPS, dla której miejscem startu jest plac przed budynkiem Przemyskiej Biblioteki Publicznej (ul. Grodzka 8), teren gry to okolice Rynku i ulic Starego Miasta

BALLADYNA 2.0 GPS popremierowa.png

  1. Wersja gry FLOW, można zagrać w dowolnym momencie, gra przygotowana jest w wersji na telefon, bez konieczności wychodzenia z domu.

BALLADYNA 2.0 FLOW popremierowa.png

Na skróty