Bajkowe historie

Drodzy Młodzi Użytkownicy Przemyskiej Biblioteki Publicznej! Prezentujemy Wam kolejną grę mobilną „Bajkowe historie”. To jedna z naszych propozycji w ramach XX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek pod hasłem „Moja – Twoja – Nasza Biblioteka!” (8–15 maja 2023 r.). Główna bohaterka gry, myszka Gryzelda, ma do Was ogromną prośbę. Wierzymy, że świetnie znacie treści bajek, dlatego będziecie w stanie jej pomóc.

Oto tajna wiadomość od Gryzeldy:

SEEERRRRwus!
Jeżeli czytasz ten list, to znaczy, że zostało nam niewiele czasu! Mam na imię Gryzelda i od lat zarażam dzieci miłością do książek, jednak podła macocha Kopciuszka zawiązała spisek z innymi czarnymi charakterami. Uwięzili mnie w podziemiach biblioteki i zmieniają zakończenia bajek!
Zostało 15 minut, zanim na zawsze zamienię się w mysz, a zło odniesie zwycięstwo nad dobrem! Pośpiesz się! Musisz naładować różdżkę do co najmniej 100 punktów mocy, aby odczynić zaklęcie!
Do dzieła, czas leci! A ja mam coraz większą ochotę na ser!

PS: Tylko od Ciebie zaserzy, to znaczy zależy, które zadania rozwiążesz. Zagadki za 5 punktów są najłatwiejsze, za 10 o średnim poziomie trudności, a za 20 najtrudniejsze! To Ty wybierasz, na jakie pytania chcesz odpowiedzieć, ważne, żeby zdobyć określoną liczbę punktów i zakończyć grę.
Do sera (znaczy dzieła)!

Instrukcja do gry:

ABY ZAGRAĆ W GRĘ, musisz posiadać smartfon/tablet z systemem iOS (w wersji 8.0 i wyższej) i Android (w wersji 7.0 i wyższej).
Pobierz i zainstaluj aplikację ActionTrack (dostępną w Google Play i AppStore).
Już prawie wszystko gotowe!

  • Uruchom aplikację i zeskanuj kod dołączenia (znajdujący się poniżej).
  • Kliknij POBIERZ i czekaj, aż gra się załaduje do 100 % (może to chwilę potrwać).
  • Kliknij ZACZNIJ TERAZ i podaj swoje imię.
  • Udało się! Jesteś w grze! Idź zgodnie ze wskazówkami, które się w niej pojawią

Bajkowe historie.jpeg

Na skróty