Czytelnicza przygoda z Krasnalem w Krzywej Czapce rozpoczęta

Miło nam poinformować, że stale powiększa się grono dzieci odbierających swoje bezpłatne wyprawki czytelnicze, a tym samym dołączających do kampanii społecznej „Mała książka – wielki człowiek”. Oznacza to również, że w szeregi czytelników biblioteki wstępują nowe dzieci, z czego bardzo się cieszymy! Najśmielsze maluchy uwieczniliśmy na pamiątkowych zdjęciach.

Przygody Krasnala w Krzywej Czapce autorstwa Wojciecha Widłaka zaskarbiły sobie rzesze wiernych wielbicieli. Sam Krasnal chętnie dzieli się na Facebooku biblioteki swoimi wrażeniami z całkiem realnych podróży, które odbywa coraz częściej, zapuszczając się w różne zakątki Przemyśla i nie tylko.

Przypominamy, że aby dołączyć do kampanii „Mała książka – wielki człowiek”, wystarczy przyjść z dzieckiem i zapisać je do biblioteki. Przedszkolak otrzyma w prezencie wyprawkę czytelniczą, a w niej książkę oraz Kartę Małego Czytelnika. Za każde wypożyczenie minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego Mały Czytelnik dostanie naklejkę, a po zebraniu dziesięciu – dyplom.

Czekamy na Was, Drogie Dzieci, w bibliotece głównej przy ul. Grodzkiej 8 oraz w siedmiu filiach na terenie miasta. Do zobaczenia!

 

Data publikacji: 10-04-2024 12:55

Na skróty