Zapraszamy na podsumowanie VII Konkursu Plastycznego „Czarodzieje dziecięcej wyobraźni – polscy autorzy o zwierzętach”

Miło nam poinformować, że został rozstrzygnięty VII Konkurs Plastyczny „Czarodzieje dziecięcej wyobraźni – polscy autorzy o zwierzętach”, zorganizowany przez Przemyską Bibliotekę Publiczną.

Na konkurs wpłynęło 45 prac plastycznych, które spełniły wymogi regulaminowe. Oceniła je komisja w składzie: Halina Paszkowska (artysta plastyk, pedagog) oraz Henryk Lasko (artysta plastyk, pedagog), która przyznała 10 równorzędnych nagród i 9 wyróżnień.

• Nagrody otrzymali:

Michał Kostuś, Semen Horków, Julia Buczkowska, Julia Smotrycka, Oliwia Głuszak, Błażej Kielar, Maja Śliwiak, Maja Kostarkiewicz, Weronika Dziuga, Majka Ślimak.

• Wyróżnienia przyznano:

Zuzannie Buczkowskiej, Patrycji Jach, Zlacie Levchenko, Victorii Stefanowicz, Milenie Sudzińskiej, Lily Kochanowicz, Sandrze Smyk, Zofii Karpowicz, Mai Cząstce.

Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom. Szczególne podziękowania kierujemy do nauczycieli i instruktorów, pod których kierunkiem powstały prace konkursowe.

Laureatów zapraszamy na podsumowanie konkursu, które odbędzie się 20 czerwca br. (czwartek) o godz. 11.00 w Dziale dla Dzieci i Młodzieży (budynek B, parter.).

Prace nagrodzone i wyróżnione eksponowane będą na wystawie w Dziale dla Dzieci i Młodzieży do 31 lipca br. (PBP, ul. Grodzka 8, budynek B, parter).

Podsumowanie VII Konkursu Plastycznego _Czarodzieje- konkurs plastyczny11.jpeg

Data publikacji: 18-06-2024 12:52