Podsumowanie VII Konkursu Plastycznego „Czarodzieje dziecięcej wyobraźni – polscy autorzy o zwierzętach”

24 czerwca 2024 r. w Przemyskiej Bibliotece Publicznej odbyło się uroczyste podsumowanie VII Konkursu Plastycznego „Czarodzieje dziecięcej wyobraźni – polscy autorzy o zwierzętach”. Na konkurs wpłynęło 45 prac plastycznych, a oceniła je komisja w składzie: Halina Paszkowska (artysta plastyk, pedagog) oraz Henryk Lasko (artysta plastyk, pedagog), która przyznała 10 równorzędnych nagród i 9 wyróżnień. Laureatom pogratulowali i nagrody wręczyli dyrektor biblioteki dr Maciej Waltoś, członek jury Henryk Lasko oraz kierownik Działu dla Dzieci i Młodzieży Katarzyna Bednarz-Soja.

• Nagrody otrzymali:

Michał Kostuś, Semen Horków, Julia Buczkowska, Julia Smotrycka, Oliwia Głuszak, Błażej Kielar, Maja Śliwiak, Maja Kostarkiewicz, Weronika Dziuga, Majka Ślimak.

• Wyróżnienia przyznano:

Zuzannie Buczkowskiej, Patrycji Jach, Zlacie Levchenko, Victorii Stefanowicz, Milenie Sudzińskiej, Lily Kochanowicz, Sandrze Smyk, Zofii Karpowicz, Mai Cząstce.

Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom. Szczególne podziękowania kierujemy do nauczycieli i instruktorów, pod których kierunkiem powstały prace konkursowe.

Prace nagrodzone i wyróżnione będą eksponowane na wystawie w Dziale dla Dzieci i Młodzieży do 31 lipca br. (PBP, ul. Grodzka 8, budynek B, parter).

Data publikacji: 21-06-2024 11:20