Zapowiedź spotkania autorskiego z Małgorzatą Korbecką (14.05.2026)
Przemyska Biblioteka Publiczna im. Ignacego Krasickiego zaprasza na spotkanie autorskie z Małgorzatą Korbecką. Współorganizatorem spotkania jest Robotnicze Stowarzyszenie Twórców Kultury w Przemyślu. Wydarzenie odbędzie się 14 maja 2026 roku o godz. 18:00 w Sali Wielofunkcyjnej PBP, ul. Grodzka 8.
Małgorzata Korbecka to urodzona w 1972 r. w Rzeszowie pisarka i poetka. Ma na swoim koncie sześć książek. Jest przekonana, że wszystko co nas w życiu spotyka jest „po coś” i dzieje się „z jakiegoś powodu”.
Członek Regionalnego Stowarzyszenia Twórców Kultury w Rzeszowie, współorganizatorka wydarzeń literackich pn. „Romans z literaturą” , „Literacka Grota" oraz podcastów „O literaturze – Podkarpackie pisarki”.
Kocha podróże i przestrzeń, ponad wszystko ceni sobie wolność, szczególnie tę osobistą oraz prawo do dokonywania własnych wyborów.
W 2024 r. otrzymała nagrodę Złotego Pióra za książkę pt. „Wadliwy gen” przyznawaną przez Związek Literatów Polskich, oddział w Rzeszowie.
Zapraszamy!
