Życzenia z okazji Ogólnopolskiego Dnia Bibliotekarza i Bibliotek
Szanowni Państwo,
z okazji przypadającego dzisiaj Ogólnopolskiego Dnia Bibliotekarza i Bibliotek składam pracownikom Przemyskiej Biblioteki Publicznej im. Ignacego Krasickiego oraz pozostałych przemyskich bibliotek najlepsze życzenia nieustającej satysfakcji z wykonywanej pracy. Państwa szlachetne zaangażowanie sprawia, że codziennie otwieramy czytelnikom drzwi do odkrywania nowych, fascynujących światów.
Niech emocje, które towarzyszą nam w tej szlachetnej misji, zawsze niosą radość i powodują, że książki będą zajmować szczególne miejsce w sercach i umysłach naszych czytelników.
Wszystkiego dobrego!
Maciej Waltoś,
Dyrektor Przemyskiej Biblioteki Publicznej im. Ignacego Krasickiego
