Życzenia z okazji Ogólnopolskiego Dnia Bibliotekarza i Bibliotek

Szanowni Państwo,

z okazji przypadającego dzisiaj Ogólnopolskiego Dnia Bibliotekarza i Bibliotek składam pracownikom Przemyskiej Biblioteki Publicznej im. Ignacego Krasickiego oraz pozostałych przemyskich bibliotek najlepsze życzenia nieustającej satysfakcji z wykonywanej pracy. Państwa szlachetne zaangażowanie sprawia, że codziennie otwieramy czytelnikom drzwi do odkrywania nowych, fascynujących światów.

Niech emocje, które towarzyszą nam w tej szlachetnej misji, zawsze niosą radość i powodują, że książki będą zajmować szczególne miejsce w sercach i umysłach naszych czytelników.

Wszystkiego dobrego!

Maciej Waltoś,

Dyrektor Przemyskiej Biblioteki Publicznej im. Ignacego Krasickiego

biblioteka.jpeg
 

Data publikacji: 08-05-2026 14:53

Na skróty